Home / O ISUZU

ISUZU posiada bogatą ofertę niezawodnych samochodów oraz silników przemysłowych i trakcyjnych

ISUZU

Produkty ISUZU pracują niezawodnie w 46 krajach na całym świecie. Swoją pozycję na rynkach światowych firma wybudowała również w dziedzinie produkcji silników diesla ... technologia silników ISUZU otwiera nowe horyzonty.

Ekstremalne warunki pracy podkreślają jakość ciężarówek ISUZU. Siła i wytrzymałość zapewniają przystosowanie do transportu wszelkiego rodzaju materiałów i ładunków.

Samochody marki ISUZU to nie tylko wyjątkowo komfortowa przestrzeń, która Cię otacza. Na wyciągnięcie ręki masz całą zaawansowaną technologię i innowacyjne rozwiązania, których oczekujesz od samochodu użytkowego.

WIĘKSZA MOC I WYDAJNOŚĆ  |  CAŁKOWITE ZAUFANIE  |  EMOCJE BEZ KOŃCA |  BEZGRANICZNA SATYSFAKCJA 

WYBIERASZ NAJKORZYSTNIEJ!!!

ŚWIATOWY LIDER

Firma ISUZU Motors Limited jest najstarszym japońskim producentem samochodów. Bogata tradycja, szeroka gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz pasja stanowią niezrównane połączenie sprawiając, że ISUZU pełni w świecie motoryzacji rolę pioniera. Samochody marki ISUZU sprzedawane są na ponad 46 rynkach, zaczynając od Japonii i Azji przez USA i Kanadę kończąc na Australii. Obecnie ISUZU wzmacnia swoją pozycję również w Europie.
ISUZU światowy lider
ISUZU światowy lider
ISUZU światowy lider

Światowy lider w kategorii: pojazdy od 6 do 16 ton DMC


Do tej pory ISUZU Motors wyprodukowało ponad 26 milionów samochodów ciężarowych a w kategoriach pojazdu od 6 do 16 ton DMC jest jednoznacznie światowym liderem. Najmniejsza Gama N, o masie całkowitej od 3,5 t do 9 t (w Polsce oferowana w zakresie od 3,5 t do 7,5 tony) należy do najlepiej sprzedających się samochodów ciężarowych na świecie z roczną produkcją ponad 253 tysiące egzemplarzy.
ISUZU

Światowy lider w produkcji silników


ISUZU specjalizuje się również w projektowaniu i produkcji silników wysokoprężnych, które mają zastosowanie w pojazdach osobowych i ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych i transportowych m.in. HITACHI, GEHL, TCM, BOBCAT, CLARC, KOBELCO, SUMITOMO, KATO, IHI, JSK, KAWASAKI, FIAT, NEW HOLLAND, JHP, AIMI, FURUKAWA, CASE, JCB, KOMATSU, KUBOTA, JUNGHEINRICH, WARYŃSKI, TADANO FAUN, SAAB, OPEL, RENAULT oraz w wielu innych urządzeniach. O wysokim zaawansowaniu technicznym i jakości silników wysokoprężnych ISUZU świadczy fakt, że marka ISUZU jest obecnie największym na świecie producentem tych silników z roczną produkcją przekraczającą 878 000 sztuk.

TROSKA O ŚRODOWISKO

Jednym z głównych aspektów w świecie ISUZU jest troska o środowisko naturalne powiązana z osiąganiem najlepszej efektywności pracy silnika. Z tego względu firma ISUZU stosuje w projektowaniu innowacyjne technologie, a w produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze techniki produkcyjne.

Dowodem wysokiego poziomu technologicznego silników ISUZU jest fakt nie tylko spełnienia aktualnie obowiązujących norm emisji spalin Euro 6 ale także dużo bardziej rygorystycznych norm emisji.
Poziomy emisji silników ISUZU są jednymi z najniższych w swojej klasie. Fabryki japońskie już osiągnęły cel "zero emisji". Teraz firma skupia się na dynamicznych działaniach, mających na celu ochronę środowiska naturalnego i oszczędność energii i zasobów na całym świecie. Możliwe jest to dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy ISUZU.

Jako jeden z największych producentów silników na świecie ISUZU oferuje nowoczesny silnik wyposażony w system Common Rail, system recyrkulacji spalin (EGR) wyposażony we własną chłodnicę, turbosprężarkę o zmiennej geometrii, katalizator i najnowszej generacji ceramiczny filtr cząstek stałych z funkcjami automatycznego czyszczenia oraz informacją o stanie zapełnienia.
ISUZU przyjazny dla środowiska

JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ


Japoński przemysł motoryzacyjny jest znany od dziesięcioleci ze swojego wyjątkowego podejścia do projektowania, rozwoju i produkcji samochodów. Każdy szczegół samochodu marki ISUZU jest podyktowany potrzebami użytkownika. Dlatego też samochody dostawcze i ciężarowe marki ISUZU to pojazdy zbudowane solidnie z niebywałą precyzją od samych podstaw. To sprawia, że samochody marki ISUZU cechuje ogromna wszechstronność, która czyni je gotowymi do każdego wyzwania.

W roku 1991 silnik ISUZU o oznaczeniu P799WE pojawił sie w FROMULE 1 pod szyldem zespołu Lotus. Była to jednostka zbudowana w układzie V, dwunastocylindrowa, gdzie kąt pomiędzy cylindrami wynosił aż 75 stopni. Silnik miał pojemność 3,5 litra oraz rozwijał bagatela 740 KM/13500 obr/min oraz 420 Nm. Co ciekawe, na testach na torze Silverstone, był to jedyny silnik, który odpalił za pierwszym razem, przez co mechanicy innych zespołów nie mogli wyjść z podziwu! Niestety na testach się skończyło, gdyż szefostwo ISUZU nie podpisało umowy z Lotus Racing tłumacząc się polityką firmy ukierunkowaną na rozwój swoich SUV-ów, pick-upów i ciężarówek... Ale doświadczenia pozostały.

Silniki ISUZU to zapewnienie niespotykanej trwałości, świetnych osiągów, elastyczności oraz ekonomicznego zużycia paliwa.

Dzięki temu cieszą się one obecnie sławą nadzwyczaj długiej żywotności, jakości i wytrzymałości w bardzo trudnych warunkach, co przekłada się na długotrwałe przywiązanie użytkownika do marki.


BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo stanowi dla ISUZU absolutny priorytet. Ciesząc się przestrzenią i nieograniczoną wolnością możesz być pewien, że nad Twoim bezpieczeństwem czuwają zaawansowane systemy i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Wzmocniona kabina


Modele gamy N i F zostały zaprezentowane w Japonii pod koniec 2007 roku i mogą pochwalić się najbardziej nowoczesnym projektem konstrukcji kabin. Kabiny posiadają konstrukcję z zamkniętych profili w okolicy progu, co powoduje obniżenie całkowitej masy i jednocześnie podwyższa sztywność konstrukcji. Wzmocnione usztywnienia przodu kabiny sięgają od dolnej krawędzi przedniej szyby aż do podłogi, co odpowiada za ograniczenie deformacji w przypadku zderzenia czołowego.

ISUZU ISUZU

Poduszki powietrzne


Ciężarówki ISUZU gamy N i F oferowane są w standardzie z dwoma dwustopniowymi przednimi poduszkami powietrznymi, przy czym elementami ochrony pasażerów są także napinacze i ograniczniki obciążenia na obu zewnętrznych pasach bezpieczeństwa.
ISUZU
ISUZU

Dolna rama łącząca kabinę z ramą podwozia wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości, tym samym jest lekka i niezwykle mocna. Przednia część ramy ma konstrukcję z profili zamkniętych w kierunku od boku do boku zapewniając odpowiednią wytrzymałość i sztywność kabiny. Wzdłużne belki ramy wykonane są w przekrojach zamkniętych.

Wszystkie pojazdy ISUZU gamy Serii N i F są standardowo wyposażone w system zapobiegający blokowaniu hamulców ABS, w połączeniu z zautomatyzowaną skrzynią biegów Neestronic2, także systemem antypoślizgowym ASR i asystentem ruszania pod górę HSA (Hill Start Assist) lub hamulcem wydechowym (w gamie N również w standardzie).

Bezpieczeństwo bierne i czynne


Oprócz niezwykle sztywnej kabiny modele należące do gamy N i F wyposażone są w szereg elementów bezpieczeństwa czynnego i biernego. Wiele z nich, również u dobrze znanych i uznanych marek na rynku, należy do wyposażenia ponadstandardowego. Wszystkie modele ISUZU są wyposażone w ochronę zabezpieczającą przed najechaniem z przodu i z tyłu, co przyczynia się głównie do ochrony innych użytkowników drogi.
ISUZU
ISUZU
ISUZU

KOMFORT

Zaprojektowany w sposób prosty a zarazem funkcjonalny zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, bez niepotrzebnej ekstrawagancji. A wszystko po to, aby zapewnić kierowcy największy możliwy komfort oraz ergonomiczną pozycję pracy z prostym dostępem do całego wyposażenia. Użyty design jak i oferta standardowych elementów wyposażenia lokują samochody ciężarowe marki ISUZU w czołówce przedstawicieli segmentu.
ISUZU zmierzając do osiągnięcia jak największego i najlepszego wykorzystania powierzchni użytkowej wnętrza, wyznacza nowy światowy standard w klasie przestrzeni w kabinie. Jest to wynik ogromnego wysiłku inżynierów i projektantów w celu spełnienia wysokich oczekiwań obsługi i komfortu.


Autoryzowany Dealer ISUZU IAP. W ofercie posiadamy samochody dostawcze i ciężarowe, nowe i używane.

Autoryzowany Dealer i Serwis ISUZU | TruckEkspert Warszawa - Błonie


Truck Ekspert - Autoryzowany Dealer ISUZU | Copyright © 2016 www.masterbit.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.